|
||||
|
Maj w bibliotece pachnie miłością do Mam!![]() 20 maja to kolejny dzień naszych działań poświęconych najważniejszym kobietom na świecie – Mamom. Tym razem Dział Dziecięcy odwiedzili wyjątkowi goście – uczniowie klasy I-III sl, klas I-III sa ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przeworsku. Podczas zajęć dzieci z ogromnym zaangażowaniem tworzyły zaczarowane szkatułki dla swoich Mam. Drewniane pudełeczka zamieniały się w prawdziwe małe dzieła sztuki – pełne kolorów i dziecięcej wyobraźni, wszystkie łączyło jedno: ogrom miłości włożonej w ich wykonanie. Jesteśmy pewni, że w tych szkatułkach Mamy znajdą najcenniejsze skarby – uśmiech, wzruszenie i dumę. Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas! Bogumiła Jarosz i Bernadeta Pawełek Maj w bibliotece pachnie miłością do Mam! (fot. MBP Przeworsk) |
| ul. Piłsudskiego 8. |